Çağdaş Reklamcılık ve Ticaret

Firmamız 1969 yılında Çağdaş Reklamcılık ve Ticaret adı ile Ankara'da kuruldu. Çağdaş Reklam 45 yılı aşan üretim süresi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde  tanındık ve bu ilkelerimizden asla vazgeçmedik. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Şirketler, Kurumlar, Dernekler ve Tüm Askeri Birimlerin şilt, rozet, masa uygulamaları, çeşitli armağanları konusunda ihtiyaç dahilinde uygulamalar yapmaktayız.Şirket logoları ile her türlü plaket, şilt , porselen & gümüş tabak, sayfa ayıraçları, prinç tabelalar, anahtarlık,
masa isimlikleri ,kristal ürünler ve isteğe bağlı bir çok ürün çeşitleri hazırlamaktayız.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Çağdaş Reklamcılık ve Ticaret, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.